m3m s.r.o.

projekční kancelář

IČO:27448754
DIČ:CZ27448754
Číslo účtu:1050498016/2700
Datová schránka:wsb4un
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze od 24.4.2006 pod spisovou značkou: oddíl C, vložka 113504
sídlo:Korunovační 27/982,
170 00, Praha 7
provozovna:Badeniho 290/1,
160 00, Praha 6
E-mail:m3m@m3m.cz
Tel.:257 315 884

Vedení společnosti

Ing. Michal Pokorný

Jednatel společnosti

pokorny@m3m.cz

728 379 864

Ing. Martin Kovařík

Jednatel společnosti

kovarik@m3m.cz

775 152 011

Ing. Petr Franze

Společník

franze@m3m.cz

605 446 336

Simona Greifová

Sekretariát

greifova@m3m.cz

603 837 215

Spolupracovníci

Ing. Václav Eninger

eninger@m3m.cz

728 180 562

Jan Konaševský

konasevsky@m3m.cz

773 896 992

Jana Kovandová

kovandova@m3m.cz

607 935 926

Michael Krkavec

krkavec@m3m.cz

737 948 330

Ing. arch. Jiří Kulhavý

kulhavy@m3m.cz

732 555 221

Ing. Jan Lakosil

lakosil@m3m.cz

602 977 067

Ing. Michal Nastoupil

nastoupil@m3m.cz

737 469 652

Ing. arch. Martina Novotná

novotna@m3m.cz

605 885 800

Ing. arch. Dominik Petko

petko@m3m.cz

732 836 376

Ing. Jan Roubal

roubal@m3m.cz

721 614 487

Ing. Ondřej Štumpour

stumpour@m3m.cz

606 837 463

Ing. Martin Šubrt

subrt@m3m.cz

734 499 039

Bc. Lukáš Vesecký

vesecky@m3m.cz

737 202 732

Kolega / kolegyně

 

 

Minulí spolupracovníci

Ing. Arnošt Drozd
Ing. arch. Miloš Hůla
Ing. Ivan Ihnát
Ing. Petr Jelen
Ing. Lenka Kadrmasová
Miroslava Karfíková
Ing. Soňa Kollárová
Ing. Klára Kováčová
Ing. Darina Milaničová
Ing. Lucia Pálková
Ing. Monika Pejsarová
Ing. arch. Daniel Piecuch
Ing. Jan Polívka
Kateřina Retová
Bc. Petr Samohýl
Ing. Petr Skála
Ing. Jaroslav Skryja
Ing. Zuzana Šmídová
Ing. arch. Magdaléna Šnajdrová
Ing. Petr Štěpán
Ing. Petra Tesárková
Ing. Richard Ťoupek
Ing. Martin Uher
Alena Vachudová
Ing. Karel Watzko
Ing. Miroslava Watzko
Ing. Dita Zlámalová
Ing. Kristýna Znášiková

Nabídka práce

Hledáme absolventy FSv ČVUT oboru pozemních staveb s 2 – 5 lety praxe. Nabízíme spolupráci na atraktivních projektech všech druhů a velikostí, včetně spolupráce s prestižními architekty.

Dále hledáme studenty FSv ČVUT oboru pozemních staveb ve 4. – 5. ročníku se zájmem o praxi.

Rádi přijmeme i občany Ukrajiny s vysokoškolským vzděláním stavebního zaměření.

  • Očekáváme komunikativnost a týmovost.
  • Nutnost znalosti práce v AutoCadu.
  • Znalost Revitu vítána.

V případě zájmu pošlete CV na email: m3m@m3m.cz